Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Lekcje muzealne / warsztaty Opole

Zajęcia dla grup Opole
Stał oferta edukacyjna została uzupełniona o:
Zobacz więcej lekcji

Rezerwacja terminów, tematów: Dział Edukacji Muzealnej tel. 77 44 31 761 lub e-mail: edukacja@muzeum.opole.pl

Cennik:

   -  Lekcje muzealne (w siedzibie) – 10,00 zł/osoba (10-30 os.).
Uczestnicy otrzymają i wypełnią w trakcie zajęć kartę pracy.
Bilet na lekcję muzealną (w siedzibie) uprawnia do zwiedzania wystaw stałych/czasowych eksponowanych w obiekcie, w którym odbywała się lekcja muzealna. Bilet do wykorzystania wyłącznie w dniu realizacji lekcji muzealnej.
  
- Oprowadzanie tematyczne: 50 zł/od grupy, klasy (grupa to 10-30 osób)
- Lekcje muzealne (poza muzeum) – 12,00 zł/osoba (10-30 os.)
 Bilet na lekcję muzealną (poza muzeum) nie uprawnia do zwiedzania wystaw.
- Warsztaty w muzeum – 20,00 zł /osoba
Bilet na warsztaty w muzeum uprawnia do zwiedzania wystawy czasowej oraz wystaw stałych eksponowanych w obiekcie, w którym odbywały się warsztaty. Bilet do wykorzystania wyłącznie w dniu realizacji zajęć edukacyjnych.
 - Warsztaty poza muzeum - 20,00 zł/osoba
Bilet na warsztaty terenowe nie uprawnia do zwiedzania wystaw.

Zapraszamy do Muzeum Śląska Opolskiego!

Odkryjcie świat wiedzy i kultury, dzięki naszej ofercie edukacyjnej, skierowanej do przedszkoli i szkół podstawowych.
Nasze bogate zaplecze edukacyjne obejmuje:

1.     Lekcje muzealne: wybierzcie z szerokiej gamy tematów dostępnych na naszej stronie internetowej muzeum i pozwólcie, by Wasze dzieci zanurzyły się w fascynującym świecie historii, sztuki i kultury.

2.     Oprowadzania tematyczne: dajcie nam znać, jaki temat Was interesuje,
a my zapewnimy spersonalizowane oprowadzanie po stałych i czasowych ekspozycjach lub skorzystajcie z już opracowanych tematów. Skontaktujcie się z Działem Edukacji Muzealnej, aby ustalić szczegóły.

3.     Warsztaty twórcze: nasze warsztaty twórcze są podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Inspiracje do prac twórczych znajdziecie na naszych ekspozycjach, a my z przyjemnością poprowadzimy Was przez proces tworzenia.

4.     Zwiedzanie muzeum: przekroczcie próg naszego muzeum i odkryjcie jego różnorodne oblicza - od Głównego gmachu po Kamienicę czynszową
i Galerię Muzeum Śląska Opolskiego.

Ponadto, cyklicznie uzupełniamy naszą ofertę edukacyjną o czasowe wydarzenia, które dodatkowo wzbogacają Wasze doświadczenia.

Nauczycieli, którzy chcą być na bieżąco z naszą ofertą, zachęcamy do zapisania się do naszego edukacyjnego newslettera.

KLIKNIJ I POZNAJ STAŁĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO

Zwiedzanie z przewodnikiem:

zdjęcie przewodnika muzealnego z grupą szkolną.
Muzeum z przewodnikiem

Zwiedzanie Muzeum Ślaska Opolskiego z przewodnikiem muzealnym to oferta skierowana do grup zorganizowanych, przede wszystkim przedszkolnych i szkolnych(...)czytaj więcejzdjęcie dzieci zwidzajacych Kamienice czynszową z przewodnikiemKamienica czynszowa z przewodnikiem
Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym. (...)czytaj więcej


    plakat informacyjny, zdjęcie Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, zdjęcie Karty Dużej Rodziny

     ``

    Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.