Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Zajęcia dla osób indywidualnych

Zajęcia dla osób indywidualnych
Zajęcia dla osób indywidualnych

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz
Zobacz więcej lekcji

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby indywidualne do uczestnictwa w różnorodnych i fascynujących aktywnościach edukacyjnych, które oferuje Nasze Muzeum. Nasza placówka to nie tylko przestrzeń historyczna, ale również dynamiczne środowisko, w którym każdy może odkryć tajemnice przeszłości i rozwijać swoją wiedzę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalendarzem wydarzeń. Bilety na zajęcia można kupować w kasie i przez internet. Strona z zakupem biletów online.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.