Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Lekcje muzealne i warsztaty

1 lipca 2021 Edukacja
Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą warsztatów oraz lekcji muzealnych organizowanych przez Muzeum.

Laureaci nagrody im. Jana Cybisa  Jadwiga Sawicka – malarstwo Oprowadzanie kuratorskieŚrody w otoczeniu przyrody
Dział Przyrody Muzeum Śląska Opolskiego serdecznie zaprasza na zajęcia edukacyjne realizowane w ramach cyklu: Środy w otoczeniu przyrody. Zajęcia są przeznaczone dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin, które będą realizowane w Górze Św. Anny
(...) czytaj więcej


Laureaci nagrody im. Jana Cybisa  Jadwiga Sawicka – malarstwo Oprowadzanie kuratorskiePrzyrodnicze czwartki
Dział Przyrody serdecznie zaprasza na zajęcia przyrodnicze z cyklu: Przyrodnicze czwartki, są one przeznaczone dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin, które będą realizowane w Opolu.
(...) czytaj więcej


Laureaci nagrody im. Jana Cybisa  Jadwiga Sawicka – malarstwo Oprowadzanie kuratorskieLaureaci nagrody im. Jana Cybisa - Jadwiga Sawicka – malarstwo Oprowadzanie kuratorskie 
W piątek 2.07, 9.07, 30.07, 6.08 od godz. 16.00 do 17.00 na wystawie czeka na Państwa jej kuratorka ze strony MŚO – Marta Podstawa-Boulkroune. Zapraszamy do rozmowy o malarstwie i zwiedzania uzupełnionego komentarzem kuratorskim. W tych godzinach wstęp na ekspozycję będzie bezpłatny.
(...) czytaj więcej


Plakat wakacje w muzeumWakacje w muzeum 
W lipcowe środy zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat, jak również niewielkie grupy zorganizowane, na wakacyjne zajęcia teoretyczno-warsztatowe. Każde spotkanie będzie muzealną przygodą na ekspozycjach – porozmawiamy o sztuce i rękodziele artystycznym, poznamy także ciekawe techniki plastyczne. 
(...) czytaj więcejZobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.