Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności


Filtruj
Resetuj filtr

Sobotnie pogotowie twórcze, zajęcia teoretyczno-warsztatowe – maj

Cześć Dzieciaki! Dzień dobry Rodzice! To już maj, czyli miesiąc kiedy wreszcie przestaje być zimno i zaczyna wszystko kwitnąć dookoła nas. Drzewa, kwiaty przybierają piękne kolory, a ptaki zaczynają śpiewać radośniej niż zwykle. Z pewnością pamiętacie, że to wyjątkowy miesiąc nie tylko dla przyrody, ale i dla każdego dziecka, które właśnie w tym miesiącu ma wyjątkową okazję podziękować za dar życia, miłości, bezinteresowności pewnej nadzwyczajnej "Pani", która ma najpiękniejsze imię na świecie: MAMA. Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-12 na cykliczne zajęcia teoretyczno-warsztatowe pt. "Sobotnie pogotowie twórcze".

Zobacz

"Na sucho czy na mokro? O tajnikach warsztatu akwarelisty". Oferta edukacyjna dla grup przedszkolnych i szkolnych. Maj 2023

Szanowni Nauczyciele, Opiekunowie, Uczniowie mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne zajęcia teoretyczno-warsztatowe zatytułowane "Na sucho czy na mokro? O tajnikach warsztatu akwarelisty". Zajęcia te pozwolą uczestnikom poznać tajniki techniki malowania farbami wodnymi, której specyfika będzie poruszana na wystawie czasowej "Jan Cybis. Pejzaże. Kontynuacja".

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.