Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności


Filtruj
Resetuj filtr

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: "Tata kontra Tata. Średniowieczny kontra Współczesny"

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 12 lat na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Sobotnie pogotowie twórcze". Tym razem skupimy się na porównaniu współczesnego taty z rycerzem średniowiecznym. Czy rzeczywiście można porównać te dwie role? Kim był rycerz, jakie cechy go wyróżniały i czy może nasz tata jest podobny do tego historycznego bohatera? Przyjdź i udowodnij, że Twój tata zasługuje na miano współczesnego rycerza!

Zobacz

"Na sucho czy na mokro? O tajnikach warsztatu akwarelisty". Oferta edukacyjna dla grup przedszkolnych i szkolnych. Czerwiec 2023

Szanowni Nauczyciele, Opiekunowie, Uczniowie mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne zajęcia teoretyczno-warsztatowe zatytułowane "Na sucho czy na mokro? O tajnikach warsztatu akwarelisty". Zajęcia te pozwolą uczestnikom poznać tajniki techniki malowania farbami wodnymi, której specyfika będzie poruszana na wystawie czasowej "Jan Cybis. Pejzaże. Kontynuacja".

Zobacz

"TATA. Współczesny rycerz. Średniowieczny biznesmen". Oferta edukacyjna dla grup szkolnych i przedszkolnych - czerwiec.

Drodzy Nauczyciele, Opiekunowie, tradycyjnie jak na nowy miesiąc przystało naszą stałą ofertę edukacyjną wzbogacamy o dodatkowe zajęcia. Zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne do Muzeum Śląska Opolskiego. W czerwcu motywem przewodnim oferty edukacyjnej jest TATA, jako współczesny rycerz czy tez średniowieczny biznesmen. Posłuchamy opowieści o roli ojca na przestrzeni lat.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.