Zaproszenie na styczniowy Koncert Kolędowy Zespołu CAMERTON [BRAK MIEJSC]

11 stycznia 2024 Wydarzenie
Szanowni Mieszkańcy Województwa Opolskiego, Boże Narodzenie już za nami, ale my postanowiliśmy przedłużyć magiczną atmosferę świąt na styczeń! Z wielką radością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie muzyczne – styczniowy Koncert kolędowy, który odbędzie się przy udziale utalentowanego Męskiego Zespołu Estradowego CAMERTON! Koncert poprzedzi oprowadzanie kuratorskie (godz. 17:00) po aktualnej wystawie czasowej "Obcy wśród nas", na które serdecznie zapraszamy.

logo wydarzenie Koncert kolędowy
Termin:
11.01.2024
Godzina: 18:00
Miejsce: gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego, sala odczytowa, ul. Mały Rynek 7 (wejście od strony kościoła na Górce)
Informacja dla osób niepełnosprawnych ruchowo: wejście do Głównego gmachu Muzeum od ul. Muzealnej [Kliknij i zobacz wejście]

Koszt:
BRAK WOLNYCH MIEJSC
Liczba uczestników ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych.

Chociaż święta minęły, to wciąż chcemy podzielić się z Wami magią świątecznych dźwięków. Męski Zespół Estradowy CAMERTON zapewni niezapomniany koncert, który przeniesie Was z powrotem do atmosfery magicznych świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Województwa Opolskiego do wspólnego świętowania w styczniu. Bądźcie z nami, aby cieszyć się kolędami i utrzymać świąteczny nastrój!

Wraz z członkami zespołu chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie i oddanie, dlatego z przyjemnością informujemy, że wejściówki na ten wyjątkowy koncert są dostępne BEZPŁATNIE*!
Aby uzyskać swoją bezpłatną wejściówkę* na koncert, prosimy odwiedzić nasze muzeum od 9.01.2024 (w godzinach pracy głównego gmachu)

Liczba UCZESTNIKÓW OGRANICZONA. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznej.
I pula wejściówek dostępna w kasie Muzeum
(w godz. pracy głównego gmachu)*
* 1 osoba = 2 wejściówki
II pula wejściówek dostępna: Towarzystwo Przyjaciół Opola
telefon: + 48 508 153 971
III pula biletów dostępna: Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Opolu*
* dla członków sekcji

Nie przegapcie okazji uczestnictwa w koncercie grupy, która doskonale rozumie oczekiwania damskiej publiczności. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i wspaniałej muzyki!

UWAGA!!!  Przed koncertem o godz. 17:00 odbędzie się oprowadzanie kuratorskie po naszej aktualnej wystawie czasowej "Obcy wśród nas"., na które serdecznie zapraszamy. To doskonała okazja do odkrycia fascynujących historii i ciekawostek związanych z przyrodą, a także zapoznanie się ze zbiorami Działu Przyrody MŚO prezentowanymi na wystawie.

Zobacz inne aktualności

„Gęsiego do muzeum”- czasowa oferta edukacyjna dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do uczestnictwa w naszej ofercie edukacyjnej pt. „Gęsiego do muzeum” towarzyszącej wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Marca"! Dla przedszkoli i szkół mamy przygotowanych kilka bloków tematycznych, które zabiorą dzieci w podróż po śląskiej wsi widzianej oczami artysty. Zarezerwujcie już teraz swoje terminy od kwietnia do czerwca 2024 roku i pozwólcie naszej ofercie rozpalić kreatywność i ciekawość Waszych uczniów!

Zobacz

"Jan Cybis. Artysta i człowiek" - lekcja muzealna, oferta dla grup szkolnych

Czy wiecie jacy artyści tworzyli, pochodzą z naszego województwa? Czy Muzeum przechowuje ich dzieła? Jak im się żyło? Czy żyli tylko dla sztuki? Czy mieli jakieś inne pasje? Zapraszamy na lekcję poświęconą Janowi Cybisowi (1897-1972), jednemu z najważniejszych polskich artystów XX wieku, który urodził się we wsi Wróblin koło Głogówka na Opolszczyźnie. Wypełni ją opowieść o życiu i twórczości tego wielkiego malarza, którą połączymy z prezentacją multimedialną oraz zwiedzaniem stałej wystawy jego prac. Poznamy rodzinę artysty, ciekawostki z jego życia, a także zapoznamy się z różnorodną tematyką jego obrazów (portret, pejzaż, akt, martwa natura).

Zobacz