Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Zaproszenie na styczniowy Koncert Kolędowy Zespołu CAMERTON [BRAK MIEJSC]

11 stycznia 2024 Wydarzenie
Szanowni Mieszkańcy Województwa Opolskiego, Boże Narodzenie już za nami, ale my postanowiliśmy przedłużyć magiczną atmosferę świąt na styczeń! Z wielką radością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie muzyczne – styczniowy Koncert kolędowy, który odbędzie się przy udziale utalentowanego Męskiego Zespołu Estradowego CAMERTON! Koncert poprzedzi oprowadzanie kuratorskie (godz. 17:00) po aktualnej wystawie czasowej "Obcy wśród nas", na które serdecznie zapraszamy.

logo wydarzenie Koncert kolędowy
Termin:
11.01.2024
Godzina: 18:00
Miejsce: gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego, sala odczytowa, ul. Mały Rynek 7 (wejście od strony kościoła na Górce)
Informacja dla osób niepełnosprawnych ruchowo: wejście do Głównego gmachu Muzeum od ul. Muzealnej [Kliknij i zobacz wejście]

Koszt:
BRAK WOLNYCH MIEJSC
Liczba uczestników ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych.


Chociaż święta minęły, to wciąż chcemy podzielić się z Wami magią świątecznych dźwięków. Męski Zespół Estradowy CAMERTON zapewni niezapomniany koncert, który przeniesie Was z powrotem do atmosfery magicznych świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Województwa Opolskiego do wspólnego świętowania w styczniu. Bądźcie z nami, aby cieszyć się kolędami i utrzymać świąteczny nastrój!

Wraz z członkami zespołu chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie i oddanie, dlatego z przyjemnością informujemy, że wejściówki na ten wyjątkowy koncert są dostępne BEZPŁATNIE*!
Aby uzyskać swoją bezpłatną wejściówkę* na koncert, prosimy odwiedzić nasze muzeum od 9.01.2024 (w godzinach pracy głównego gmachu)

Liczba UCZESTNIKÓW OGRANICZONA. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznej.
I pula wejściówek dostępna w kasie Muzeum
(w godz. pracy głównego gmachu)*
* 1 osoba = 2 wejściówki
II pula wejściówek dostępna: Towarzystwo Przyjaciół Opola
telefon: + 48 508 153 971
III pula biletów dostępna: Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Opolu*
* dla członków sekcji

Nie przegapcie okazji uczestnictwa w koncercie grupy, która doskonale rozumie oczekiwania damskiej publiczności. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji i wspaniałej muzyki!

UWAGA!!!  Przed koncertem o godz. 17:00 odbędzie się oprowadzanie kuratorskie po naszej aktualnej wystawie czasowej "Obcy wśród nas"., na które serdecznie zapraszamy. To doskonała okazja do odkrycia fascynujących historii i ciekawostek związanych z przyrodą, a także zapoznanie się ze zbiorami Działu Przyrody MŚO prezentowanymi na wystawie.


Zobacz inne aktualności

„Gęsiego do muzeum”- czasowa oferta edukacyjna dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do uczestnictwa w naszej ofercie edukacyjnej pt. „Gęsiego do muzeum” towarzyszącej wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Marca"! Dla przedszkoli i szkół mamy przygotowanych kilka bloków tematycznych, które zabiorą dzieci w podróż po śląskiej wsi widzianej oczami artysty. Zarezerwujcie już teraz swoje terminy od kwietnia do czerwca 2024 roku i pozwólcie naszej ofercie rozpalić kreatywność i ciekawość Waszych uczniów!

Zobacz

"Jan Cybis. Artysta i człowiek" - lekcja muzealna, oferta dla grup szkolnych

Czy wiecie jacy artyści tworzyli, pochodzą z naszego województwa? Czy Muzeum przechowuje ich dzieła? Jak im się żyło? Czy żyli tylko dla sztuki? Czy mieli jakieś inne pasje? Zapraszamy na lekcję poświęconą Janowi Cybisowi (1897-1972), jednemu z najważniejszych polskich artystów XX wieku, który urodził się we wsi Wróblin koło Głogówka na Opolszczyźnie. Wypełni ją opowieść o życiu i twórczości tego wielkiego malarza, którą połączymy z prezentacją multimedialną oraz zwiedzaniem stałej wystawy jego prac. Poznamy rodzinę artysty, ciekawostki z jego życia, a także zapoznamy się z różnorodną tematyką jego obrazów (portret, pejzaż, akt, martwa natura).

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.