Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Spotkanie filozoficzne - Fedon Platona. Filozoficzna zaduma nad spotkaniem Duszy ze Śmiercią, 27.05.2023, godz. 18:00

24 kwietnia 2023 Wydarzenie
Zapraszam na czwartkowe, comiesięczne Spotkanie filozoficzne. Wstęp wolny.

plakat informacyjny w tle zdjęcie rzeżby Platona, miniatura zdjęcia prezntujacego głównych gmach muzeumTermin: 27.04.2023 (czwartek), godz. 18:00

Miejsce: Główny gmach MŚO, ul. Mały Rynek 7 (wejście od strony kościoła "na Górce"), Sala odczytowa

Tytuł spotkania: Fedon Platona. Filozoficzna zaduma nad spotkaniem Duszy ze Śmiercią.


Materiał źródłowy:  Platon, Fedon,  tłum. Władysław Witwicki [KLIKNIJ I POBIERZ PDF Z WOLNE LEKTURY]
Zachęcamy do zapoznania się z nim przed spotkaniem, aby jeszcze lepiej poznać treść i kontekst omawianego tekstu.


Wstęp wolny!

Zobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - warsztaty twórcze dla Seniorów

Szanowni Seniorzy, z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie w ramach cyklu "Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum", które odbędzie się 23 maja (a nie w pierwszy czwartek miesiąca). Tym razem przygotowaliśmy dla Was warsztaty twórcze pt. "Włóczkowa harmonia", które zapewnią nam inspirującą atmosferę, sprzyjającą kreatywnemu eksperymentowaniu.

Zobacz

Finisaż wystawy czasowej "Obcy wśród nas"

Zapraszamy na niezwykłe zakończenie wystawy "OBCY WŚRÓD NAS"! 23 maja o godzinie 17:00 przyjdź do naszego muzeum, aby uczestniczyć w finisażu tej wyjątkowej ekspozycji. Przez ostatnie miesiące mieliśmy przyjemność prezentować różnorodność obcych i inwazyjnych gatunków roślin i zwierząt, które znalazły swoje miejsce w polskim ekosystemie. Teraz nadszedł czas, aby zakończyć tę fascynującą podróż przez przyrodę naszego kraju.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.