Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Koncert z okazji Dnia Matki -Zespół Wokalno-Instrumentalny CAMERTON

27 maja 2023 Wydarzenie
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Muzeum Śląska Opolskiego z okazji Dnia Matki. Tego dnia, w piątek 26.05.2023 r. o godz. 17:00, zespół muzyczny Camerton poprowadzi wspaniały koncert, który poprzedzi krótka prelekcja pracownika Działu Edukacji Muzealnej na temat motywu macierzyństwa w malarstwie.

zdjęcie zespołu Camerton w muzeumKoncert dżentelmenów z Zespół Wokalno-Instrumentalny CAMERTON będzie doskonałą okazją do spędzenia miłego czasu w gronie najbliższych i cieszenia się wspaniałą muzyką. Zespół ten zaprezentuje utwory, które składają się na ich unikalny styl muzyczny, a także wykona popularne piosenki, dedykowane wszystkim Matkom.

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wysłuchania wspaniałej muzyki, ale również do zgłębienia wiedzy na temat sztuki i zapoznanie się ze zbiorami Muzeum Śląska Opolskiego.

Udział w Koncercie to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie uczcić najważniejszą osobę w naszym życiu - naszą Matkę.

Wierzymy, że będzie to wspaniały wieczór, pełen wrażeń i pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!Obraz ze zbiorów MŚO, Bogusław Szwacz, Matka

UWAGA!
Z przyjemnością informujemy, że od 23.05.2023 w KASIE MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO, GŁÓWNY GMACH ul. Mały Rynek 7,  dostępnych będzie 70 bezpłatnych wejściówek (każdy uczestnik będzie mógł pobrać z kasy DWIE bezpłatne wejściówki). NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI!

Ze względu na ograniczoną ilość bezpłatnych wejściówek zachęcamy do skorzystania z nich jak najszybciej.

Mamy nadzieję, że spędzą Państwo wspaniały dzień w naszym Muzeum i już cieszymy się na myśl o Państwa obecności.


Przypominamy TERMIN KONCERTU: 26.05.2023 (PIĄTEK), GODZ. 17:00
UDZIAŁ W KONCERCIE WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM WEJŚCIÓWKI.


Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.