Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

el12 Opole Politechnic Band Generacja 2.0. Koncert na tarasie 9.06.2022 r. godz. 19:00

5 czerwca 2022 Wydarzenie
Ciepły czerwcowy wieczór, wspaniały widok na Opole i dobra muzyka z pogranicza jazzu, rocka i popu. To wszystko będzie czekało na tych, którzy wybiorą się na koncert na muzealnym tarasie. (UWAGA w razie złej pogody koncert zostanie przeniesiony do sali odczytowej)

 el12 Opole Politechnic Band - Generacja 2.0 to nowy projekt muzyczny, którego premiera miała miejsce 22 maja 2021 roku podczas II rejsu IX edycji "Z orkiestrą po Odrze". Pomysł i kształt zespołu narodził się w październiku 2020 roku podczas jednego z wieczorów XXIV edycji Warsztatów Muzycznych. Pomysłodawcą projektu jest Przemysław Ślusarczyk. Zespół rozpoczął pracę nad nowym repertuarem w styczniu 2021 roku. Repertuar stanowią utwory z pogranicza jazzu, rocka, popu, z elementami bluesa wzbogacone o improwizacje.

Zespół tworzą muzycy rekrutujący się z Orkiestry Politechniki Opolskiej i Orkiestry Dętej Opolskiego Elektryczniaka:

- Daria Noryńska (Syrinks) - fletnia Pana,

- Bartosz Dorosiewicz - saksofon tenorowy,

- Michał Duszak - gitara basowa,

- Gustaw Rydzak - instrumenty perkusyjne,

- Przemysław Ślusarczyk (Semovitus) - stage piano,

- Rafał Ślusarczyk - instrumenty perkusyjne,

- Paweł Zając - trąbka.

Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie muzeum. 

el12 Opole Politechnic Band - Generacja 2.0

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.