Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wewnętrzne życie postaci - warsztaty teatralno-literackie

15 grudnia 2023 Zajęcia dla osób indywidualnych
Warsztaty teatralne dla seniorów. Wstęp wolny.

Lewandowski był aktywnym uczestnikiem życia artystycznego. Przyjaźnił się ze Stanisławem Grochowiakiem, wedle słów wnuczki artysty – malował poezję. Na warsztatach teatralno-literackich wypróbujemy moc słowa w kontekście obrazów Janusza Lewandowskiego. Czy ułożą nam się one w poetyckie dialogi z postaciami z obrazów?

piątek, 15.12.2023, g. 11.00

Wewnętrzne życie postaci
warsztaty teatralno-literackie, prow. Justyna Oleksy

spotkanie dla seniorów, wstęp wolny, zapisy: sztuka@muzeum.opole.pl, tel. 77 44 31 762 

Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.