Wewnętrzne życie postaci - warsztaty teatralno-literackie

15 grudnia 2023 Zajęcia dla osób indywidualnych
Warsztaty teatralne dla seniorów. Wstęp wolny.

Lewandowski był aktywnym uczestnikiem życia artystycznego. Przyjaźnił się ze Stanisławem Grochowiakiem, wedle słów wnuczki artysty – malował poezję. Na warsztatach teatralno-literackich wypróbujemy moc słowa w kontekście obrazów Janusza Lewandowskiego. Czy ułożą nam się one w poetyckie dialogi z postaciami z obrazów?

piątek, 15.12.2023, g. 11.00

Wewnętrzne życie postaci
warsztaty teatralno-literackie, prow. Justyna Oleksy

spotkanie dla seniorów, wstęp wolny, zapisy: sztuka@muzeum.opole.pl, tel. 77 44 31 762

Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz