Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Spotkanie filozoficzne - Czy warto myśleć o przyszłości? 21.04.2022 r.

14 kwietnia 2022 Wydarzenie
Zapraszamy do udziału w kolejnym Spotkaniu filozoficznym pn. Czy warto myśleć o przyszłości? Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz będzie mówił o tym, co nas czeka i jak powinniśmy zacząć filozofować w burzliwych czasach.


Wstęp wolny.

Miejsce: gmach główny (sala odczytowa), Mały Rynek 7 - wejście od strony kościoła "na Górce"

Zobacz inne aktualności

Kamienica czynszowa z przewodnikiem. Oferta dla grup zorganizowanych.

Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.