Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

KONKURS - DZIEŃ MATKI - 26.05 - 31.05.2022

30 maja 2022 Ogłoszenie
Zdobądź skarby dla mamy. Zapraszamy do udziału w konkursie "Poszukiwacze skarbów”. Muzealne sale kryją wiele skarbów, zachęcamy do poszukiwań. Odszukaj je i wymień na upominek dla mamy.

W Dniu Mamy rozpoczynamy konkurs, zabawę edukacyjną dla wszystkich odwiedzających Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu. Wystarczy nas odwiedzić w terminie 26.05 - 31.05.2022 (przypominamy Muzeum w czwartki odwiedzisz bezpłatnie, ostatnia niedziele miesiąca i poniedziałki nieczynne) w godzinach 9:30 - 17:00, pobierz w KASIE MUZEUM kartę z wykazem "skarbów", które należy odszukać w naszych obiektach - MINIMUM 7 SKARBÓW DO ODNALEZIENIA.

Wymagania: chęć zabawy, sprawne oko niczym u detektywa.  Wygrywają cztery osoby, którym uda się w najkrótszym czasie (czas rozpoczęcia i zakończenia poszukiwań zapisuje osoba wydająca w kasie zestawienia) odszukać najwięcej Skarbów - minimum 7.

Na zestawieniu znajdziecie fragment Skarbu, po odszukaniu go w Muzeum, należy wskazać jego tytuł lub nazwę ewentualnie krótki opis np. miejsca odnalezienia Skarbu.

Po odszukaniu Skarbów, wypełnioną kartę należy przekazać do Kasy Muzeum.

Laureatów poinformujemy drogą telefoniczną lub e-mailową.

Uczestnicy: bez ograniczenia wiekowego.

Zachęcamy do rodzinnej zabawy, zdobądź Skarb dla Mamy. Każda mama zasługuje na wszystko co najlepsze, dlatego fundatorami upominków w konkursie zostali:
Mercedes-Benz Grupa Wróbel, Symfonia Piękna, Fit&Food Catering Dietetyczny, Magic Beauty Room, Rose Belle, Manufaktura słodkości “Bonominka”, Metamorfozy Opole, Muzeum Śląska Opolskiego

Załączniki

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.