Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Festiwal Śląskiej i Powstańczej Piosenki

1 kwietnia 2021 Wydarzenie
Wraz z Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w „Festiwalu Śląskiej i Powstańczej Piosenki”.

Plakat Wydarżenia

Wraz z Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w „Festiwalu Śląskiej i Powstańczej Piosenki”.
Festiwal adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu województw opolskiego i śląskiego.
Wydarzenie realizowane jest w czterech kategoriach wiekowych:
•    uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
•    uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych,
•    uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych,
•    uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 kwietnia 2021 r. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich (ul. Dworcowa 23, 47-100 Strzelce Opolskie)
Przesłuchania uczestników festiwalu odbędą się w Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny (ul. Leśnicka 28, 47-154 Góra św. Anny) w dniach 13-14 maja 2021 r.
W dniu 18 czerwca 2021 r. w Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny (ul. Leśnicka 28, 47-154 Góra św. Anny) odbędzie się koncert laureatów festiwalu.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:
https://centrum-kultury.eu/zapowiedz/festiwal-slaskiej-i-powstanczej-piosenki/
oraz w regulaminie.

Załączniki

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.