Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

27.04.2022 r. Gmach główny MŚO udostepniony dla zwiedzających tylko do godz. 12:00

26 kwietnia 2022 Ogłoszenie
Informujemy, że w dniu 27.04.2022 r. wystawy stałe i czasowe w Gmachu głównym Muzeum Śląska Opolskiego udostępnione będą jedynie do godz. 12:00. Kamienica czynszowa (kasa biletowa w Gmachu głównym MŚO - dostępna), Galeria Muzeum Śląska Opolskiego (ul. Ozimska 10) dostępne bez zmian w godz. 9:30 - 17:00.

Zobacz inne aktualności

Kamienica czynszowa z przewodnikiem. Oferta dla grup zorganizowanych.

Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.