Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Życie codzienne młodzieży w przedwojennym Opolu

10 października 2022 Zajęcia dla grup Opole
Jak wyglądało życie w przedwojennym Opolu. Jak spędzali czas najmłodsi w mieście, które niezwykle dynamicznie rozwijało się zarówno jako ośrodek przemysłu, ale także jako stolica kulturalna regionu.

Temat przybliży w czwartek 20 października doktor Maciej Borkowski to wybitny znawca i miłośnik Opola, opisał w swych licznych publikacjach Opole na przełomie XIX i XX wieku, jako dynamiczny rozwijający się ośrodek przemysłu, ale i kultury. Prelegent w sposób niezwykle ciekawy przybliży „Życie codzienne młodzieży w przedwojennym Opolu” podczas wykładu, w ramach 19 Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim, który odbędzie się 20.10.2022.r., o godzinie 17.00, w siedzibie Muzeum Śląska Opolskiego, Mały Rynek 7. 


Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.