Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wewnętrzne życie postaci - warsztaty teatralno-literackie

15 grudnia 2023 Zajęcia dla osób indywidualnych
Warsztaty teatralne dla seniorów. Wstęp wolny.

Lewandowski był aktywnym uczestnikiem życia artystycznego. Przyjaźnił się ze Stanisławem Grochowiakiem, wedle słów wnuczki artysty – malował poezję. Na warsztatach teatralno-literackich wypróbujemy moc słowa w kontekście obrazów Janusza Lewandowskiego. Czy ułożą nam się one w poetyckie dialogi z postaciami z obrazów?

piątek, 15.12.2023, g. 11.00

Wewnętrzne życie postaci
warsztaty teatralno-literackie, prow. Justyna Oleksy

spotkanie dla seniorów, wstęp wolny, zapisy: sztuka@muzeum.opole.pl, tel. 77 44 31 762 

Zobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne i warsztaty dla Seniorów - 6.06.2024

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydarzenie z cyklu „Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - oprowadzania, warsztaty dla Seniorów". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca i będzie składało się z dwóch części: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Mazura”. Warsztat twórczy „Sztuka przestrzeni: drewno, kwiaty, inspiracja”. Liczba miejsc na część warsztatową ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne do 2.06.2024. Udział bezpłatny.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.