Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

"Wątki i wersy..." - spotkanie z Katarzyną Jasiołek. 11 czerwca godz. 14:00

10 czerwca 2022 Wydarzenie
Zapraszamy Państwa na spotkanie z Katarzyną Jasiołek, autorką artykułów i książek o polskim wzornictwie w tym publikacji "Asteroid i półkotapczan. O polskim wzornictwie powojennym" (2020) oraz "Opakowania czyli perfumowanie śledzia. O grafice, reklamie i handlu w PRL-u" (2021). Spotkanie poprowadzi Bogna Szafraniec, kuratorka wystawy "Rzeczy piękne. Tkaniny Marii Bujakowej". Po spotkaniu zaprosimy Państwa na oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Rzeczy piękne". Wstęp wolny!

Podczas spotkanie będzie można kupić publikację „Maria Bujakowa. Rzeczy Piękne” w cenie 69 zł oraz dwie książki Katarzyny Jasiołek (przy okazji zdobyć autograf autorki):
„Asteroid i półkotapczan. O polskim wzornictwie powojennym” w cenie 41,90 zł
„Opakowania, czyli perfumowanie śledzia. O grafice, reklamie i handlu w PRL-u” w cenie 45,40 zł

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Rzeczy piękne. Tkaniny Marii Bujakowej".
Oprowadzenie kuratorskie dr Bogny Szafraniec po wystawie czasowej
Oprowadzenie kuratorskie dr Bogny Szafraniec po wystawie czasowej

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.