Sprzedaż książki "Maria Bujakowa. Rzeczy piękne".

9 listopada 2021 Ogłoszenie
Książka dostępna w sprzedaży w kasie Muzeum w cenie 69 złotych. Istnieje możliwość kupna z wysyłką.

Sprzedaż książki

Książka dostępna w sprzedaży w kasie Muzeum w cenie 69 złotych.

Możliwość kupna z wysyłką (do ceny książki należy wówczas doliczyć 20 złotych, w przypadku zakupu większej liczby egzemplarzy koszt wysyłki uzgadniany będzie indywidualnie).

Zamówienia prosimy kierować na adres: edukacja@muzeum.opole.pl

Zamówienia będą wysyłane listem poleconym, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Muzeum.

Obserwuj nas na FB:
- FB_MuzeumOpole

- FB_mariabujakowa

Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz