Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Sprzedaż książki "Maria Bujakowa. Rzeczy piękne".

9 listopada 2021 Ogłoszenie
Książka dostępna w sprzedaży w kasie Muzeum w cenie 69 złotych. Istnieje możliwość kupna z wysyłką.

Sprzedaż książki


Książka dostępna w sprzedaży w kasie Muzeum w cenie 69 złotych.

Możliwość kupna z wysyłką (do ceny książki należy wówczas doliczyć 20 złotych, w przypadku zakupu większej liczby egzemplarzy koszt wysyłki uzgadniany będzie indywidualnie).

Zamówienia prosimy kierować na adres: edukacja@muzeum.opole.pl

Zamówienia będą wysyłane listem poleconym, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Muzeum.


Obserwuj nas na FB: 
- FB_MuzeumOpole

- FB_mariabujakowaZobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.