Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Spotkanie z cyklu „Światło na obraz” – „Autoportret” Jacka Malczewskiego, 13.03

6 marca 2021 Wydarzenie
Mili Państwo po dłuższej przerwie z przyjemnością zapraszamy na spotkanie w cyklu "Światło na obraz", organizowanych w pierwsze soboty miesiąca. Tym razem przyjrzymy się wspólnie obrazowi Jacka Malczewskiego, na którym artysta uwiecznił samego siebie.

Mili Państwo po dłuższej przerwie z przyjemnością zapraszamy na spotkanie w cyklu "Światło na obraz", organizowanych w pierwsze soboty miesiąca. Tym razem przyjrzymy się wspólnie obrazowi Jacka Malczewskiego, na którym artysta uwiecznił samego siebie. Warunki epidemiczne zmuszają nas do wprowadzania szczególnych zasad:

  • przygotowujemy siedzenia rozmieszczone w odległościach co dwa metry,
  • obowiązuje zasłanianie ust i nosa
  • możemy przyjąć jednorazowo TYLKO 5 OSÓB.

KONIECZNE JEST WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE chęci udziału w spotkaniu: mailem (sztuka@muzeum.opole.pl) lub telefonicznie: 77 44 31 762. W związku z małą ilością miejsc przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy spotkań: 6 marca i 13 marca, godzina 15.


Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.