Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Spotkanie Opolskich Regionalistów

5 kwietnia 2023 Edukacja
Spotkanie Opolskich Regionalistów jest inicjatywą Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu kierowaną do pasjonatów historii lokalnej: opiekunów izb regionalnych i muzealnych, towarzystw regionalnych, stowarzyszeń historycznych czy lokalnych przewodników.

Jednym z zadań naszego Muzeum są cykliczne spotkania, podczas których chcemy skupić się na stronie praktycznej działalności społecznej, której celem jest zachowanie regionalnego dziedzictwa kulturowego. Za pomocą pracy w grupach roboczych, warsztatów, dyskusji chcemy podjąć próbę wskazania Państwu sposobów rozwiązywania problemów, z którymi być może macie do czynienia. Stworzyć miejsce i platformę do wymiany poglądów. Umożliwić prezentację swojej aktywności innym pasjonatom regionu.

Program wydarzenia i zapisy na stronie: link

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Opolskiego

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.