Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Spotkanie filozoficzne - Dr Piotr Leśniak (najbliższe spotkanie 22.12.2022, godz. 18:00)

15 grudnia 2022 Wydarzenie
Zapraszamy do udziału w czwartkowym Spotkaniu filozoficznym. Wstęp wolny.

plakat informacyjny, spotkanie filozoficzne w terminie 22.12.2022
Miejsce:
Główny gmach Muzeum Śląska Opolskiego, Sala odczytowa, ul. Mały Rynek 7

Prowadzący:
dr Piotr Leśniak

Termin: 22.12.2022, godz. 18:00

Wstęp wolnyZobacz inne aktualności

Kamienica czynszowa z przewodnikiem. Oferta dla grup zorganizowanych.

Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: "Czy to grzyb?", 30.09.2023

Witajcie drogie Dzieci i Rodzice tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy na spotkanie z PRZYRODĄ w ramach naszego cyklu "Sobotnie pogotowie twórcze". To wyjątkowe wydarzenie, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a pasja do odkrywania świata łączy się z umiejętnościami tworzenia. Dziś chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję, która będzie poświęcona fascynującemu tematowi grzybów i magii jesieni.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.