Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Sobotnie pogotowie twórcze, zajęcia teoretyczno-warsztatowe - luty.

1 lutego 2023 Zajęcia dla grup Opole
Miłość jest wdzięcznym motywem w sztuce i niejedno ma imię. Zapraszamy na podróż po różnych jej przejawach zaprezentowanych w dziełach malarskich, utworach literackich i filmowych. Kolejna twórcza sobota w Muzeum upłynie pod hasłem „Zakochany luty: Porcelanowa miłość vs. papierowa miłość”.

Plakat promocyjny, tytuł: Sobotnie pogotowie twórcze.
W części teoretycznej dzięki wskazówkom, zagadkom ukrytym na ekspozycjach poznamy różne oblicza miłości.
W części warsztatowej uczestnicy wykonają dwie prace przestrzenne.

Liczba uczestników: 15 os.
Miejsce: główny gmach Muzeum Śląska Opolskiego ul. Mały Rynek 7
Koszt: 20 zł/os.*
* Opolska Karta Rodziny i Seniora oraz Karta Dużej Rodziny uprawnia do skorzystania z 50% zniżki.
* bilet na warsztaty w muzeum uprawnia do zwiedzania wystawy czasowej oraz wystaw stałych eksponowanych w obiekcie, w którym odbywały się warsztaty. Bilet do wykorzystania wyłącznie w dniu realizacji zajęć edukacyjnych.
Wiek: 6+.
Rezerwacja telefoniczna: Kasa nr tel. 77 44 31 754 (wtorek – sobota 9:30 - 16:50, niedziela 12:00-16:50)


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną realizowana w czasie FERII ZIMOWYCH [KLIKNIJ i dowiedz się więcej...]
 plakat ferie zimowe oferta edukacyjna. Plakat archiwalna pocztówka Wieża Piastowska, parka zamkowy zimąMuzeum Śląska Opolskiego w Opolu "Ferie zimowe w Muzeum".

 
Plakat oferta edukacyjna Działu Przyrody Muzeum Czynu Powstańczego w Górze Św. Anny - Dział Przyrody "Sowi wieczór".


Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.