Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Z duchem czasu ”

13 stycznia 2024 Zajęcia dla osób indywidualnych
Zapraszamy serdecznie na styczniowe „Sobotnie pogotowie twórcze”! Już 13.01.2024 roku o godz. 12:00 skupicie się na temacie upływającego czasu oraz prześledzicie rozwój urządzeń służących do jego pomiaru.

logo wydarzenia sobotnie pogotowie twórczeTytuł: Z duchem czasu
Termin:
13.01.2024
Godzina: 12:00
Miejsce: Gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego ul. Mały Rynek 7

Dla kogo zajęcia:
Dzieci w wieku 5*-12 lat
*Dzieci w wieku przedszkolnym pozostają na zajęciach pod opieką 1 rodzica/pełnoletniego opiekuna

Koszt:
20 zł*/os. KUP BILET ON-LINE (dostępny od 2.01.2023) lub w Kasie Muzeum
* Opolska Karta Rodziny i Seniora oraz Karta Dużej Rodziny uprawnia do skorzystania z 50% zniżki.* bilet na warsztaty w muzeum uprawnia do zwiedzania wystawy czasowej oraz wystaw stałych eksponowanych w obiekcie, w którym odbywały się warsztaty. Bilet do wykorzystania wyłącznie w dniu realizacji zajęć edukacyjnych.

Prowadzący: Dobromir Kożuch, Dział Edukacji Muzealnej

Podczas spotkania pan Dobromir Kożuch zabierze Was w ekscytującą podróż przez historię zegarów, omawiając nie tylko ich ewolucję, ale także znaczenie, jakie miały dla ludzkości.
W części warsztatowej, gdzie praktyka staje się magią, dzieci będą miały okazję własnoręcznie wykonać i ozdobić unikalny zegar, korzystając z różnorodnych technik artystycznych.
To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dostarczy rozrywki i kreatywnej zabawy, ale także pozwoli lepiej zrozumieć, jak ludzie przez wieki starali się zmierzyć nieuchwytny czas.
Dołączcie do naszej muzealnej społeczności i zanurzcie się w świecie historii, sztuki i edukacji! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników odkrywania i twórczego myślenia!


Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.