Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Europa na sportowo ”

27 kwietnia 2024 Zajęcia dla osób indywidualnych
Dołącz do nas 27.04.2024 o godz. 12:00 w głównym gmachu Muzeum Śląska Opolskiego. Tego dnia na dzieci czeka wyjątkowe „Sobotnie pogotowie twórcze”. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Poznaj opolskich sportowców i ozdób własną koszulkę.

logo wydarzenia sobotnie pogotowie twórczeTermin: 27.04.2024, godz. 12:00
Tytuł: Europa od kuchni
Dla kogo zajęcia: Dzieci w wieku 5*- 13 lat
*Dzieci w wieku przedszkolnym pozostają na zajęciach pod opieką 1 rodzica/pełnoletniego opiekuna
Czas: 90 min.
Liczba uczestników: 15 os.
Prowadzący: Dragomir Rudy, Pracownik MŚO
Miejsce: Gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego ul. Mały Rynek 7
Koszt: 20 zł*/os. KUP BILET ON-LINE lub w Kasie muzeum
* Opolska Karta Rodziny i Seniora oraz Karta Dużej Rodziny uprawnia do skorzystania z 50% zniżki.
** bilet na warsztaty w muzeum uprawnia do zwiedzania wystawy czasowej oraz wystaw stałych eksponowanych w obiekcie, w którym odbywały się warsztaty. Bilet do wykorzystania wyłącznie w dniu realizacji zajęć edukacyjnych.


Część teoretyczna spotkania:
W pierwszej części spotkania dzięki prezentacji multimedialnej przeniesiemy się na europejskie obiekty sportowe. Poznamy wybitnych opolskich sportowców o sukcesach których rozpisywały się światowe media. Swoją postawą i walką fair play promowali region i Polskę w Europie..  


Część warsztatowa spotkania:
W części warsztatowej uczestnicy ozdobią koszulki bawełniane, które będą pamiątką z tego wydarzenia.

Zobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne i warsztaty dla Seniorów - 6.06.2024

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydarzenie z cyklu „Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - oprowadzania, warsztaty dla Seniorów". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca i będzie składało się z dwóch części: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Mazura”. Warsztat twórczy „Sztuka przestrzeni: drewno, kwiaty, inspiracja”. Liczba miejsc na część warsztatową ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne do 2.06.2024. Udział bezpłatny.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.