Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Projekcja filmu „Sól ziemi czarnej”, reż. Kazimierza Kutza. 8 sierpnia 2021, godz. 20:00

26 lipca 2021 Wydarzenie
W ramach obchodów 100. rocznicy III powstania śląskiego zapraszamy na pokaz filmu „Sól ziemi czarnej” w reżyserii Kazimierza Kutza.

Plakat projekcja filmu

W ramach obchodów 100. rocznicy III powstania śląskiego zapraszamy na pokaz filmu „Sól ziemi czarnej” w reżyserii Kazimierza Kutza.

Pokaz odbędzie się 8 sierpnia 2021 r. (niedziela) o godzinie 20:00 przed budynkiem Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny, ul. Leśnicka 28.


Zobacz inne aktualności

Kamienica czynszowa z przewodnikiem. Oferta dla grup zorganizowanych.

Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.