Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Muzeum Czyn Powstańczego w Górze św. Anny - pokaz filmu „Niepodległość”, reż. Krzysztof Talczewski. 14 maja 2022 r., godz. 18:00

15 maja 2022 Wydarzenie
Zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego „Niepodległość” w reżyserii Krzysztofa Talczewskiego. Pokaz odbędzie się 14 maja 2022 r. (sobota, Noc Muzeów) o godzinie 18:00 przed budynkiem Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny, ul. Leśnicka 28.

Plakat informacyjny, pokaz filmu Niepodległość, reż. Krzysztof Talczewski

Film, powstały z pokoloryzowanych materiałów filmowych z lat 1914-1923, ukazuje drogę Polski do odzyskania niepodległości w 1918 roku oraz budowę polskiej państwowości w latach kolejnych.

Patronat Honorowy Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa”
Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Połączenie Górnego Śląska z Polską”


Zachęcamy do obserwowania nas na:
Facebook Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny - oddział Muzeum Śląska Opolskiego
Facebook Muzeum Śląska Opolskiego
Facebook Dział Przyrody MŚOZobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne i warsztaty dla Seniorów - 6.06.2024

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydarzenie z cyklu „Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - oprowadzania, warsztaty dla Seniorów". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca i będzie składało się z dwóch części: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Mazura”. Warsztat twórczy „Sztuka przestrzeni: drewno, kwiaty, inspiracja”. Liczba miejsc na część warsztatową ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne do 2.06.2024. Udział bezpłatny.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.