Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Oferta edukacyjna dla grup szkolnych i przedszkolnych: „Baśnie z tysiąca i jednego obrazu”. Styczeń 2024

1 lutego 2024 Zajęcia dla grup Opole
Szanowni Nauczyciele i Opiekunowie! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną dla grup przedszkolnych i szkolnych – „Baśnie z tysiąca i jednego obrazu”. To zajęcia towarzyszące wystawie czasowej „Janusz Lewandowski. Malarstwo”, zorganizowane w ramach cyklu "Laureaci Nagrody im. J. Cybisa".

logo wydarzenia w tle obraz Janusz Lewandowskiego, Poranna mgłaDlaczego niektórzy twórcy malują tajemnicze postacie jak ze snu czy baśni? Jacy bohaterowie zamieszkują obrazy Janusza Lewandowskiego i skąd się tam wzięli? Rozmowy o baśniach, mitach, snach oraz o wyobraźni artysty połączymy z działaniem plastycznym.

Termin: zajęcia prowadzone od wtorku do piątku w godz. 9:30 – 14:30

Rezerwacja terminu: Dział Edukacji Muzealnej tel. 77 44 31 761. Pytania można również kierować na adres e-mail: edukacja@muzeum.opole.pl

Koszt: 20zł/os.. Nauczyciele bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wspólnego odkrywania piękna sztuki!

Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.