Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

O zwierzętach w opowieściach i legendach - 26.03.2022, godz.13:00

23 marca 2022 Edukacja
Dział Przyrody Muzeum Śląska Opolskiego zaprasza młodzież i dorosłych na zajęcia edukacyjne, które przeniosą nas w świat wydarzeń dawnych Słowian. Będzie mowa o zwierzętach i mitycznych stworzeniach w podaniach i legendach.Fascynujący jest świat mitycznych stworzeń, inspirowanych wieloma znanymi nam dziś gatunkami. Część z nich jest z pewnością znana graczom słynnego Wiedźmina. Więcej o tym fascynującym świecie dowiecie się w części teoretycznej zajęć opartej na prezentacji multimedialnej.

W trakcie warsztatów plastycznych wykonamy ozdoby ścienne wykorzystując naturalne materiały, takie jak pióra, gałązki czy szyszki.

Termin: 26 marca 2022 r., godz.: 13:00-15:00

Miejsce: Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, Mały Rynek 7

Koszt: 10 zł/osoba

Minimalny wiek uczestnika: 15 lat

Rezerwacja telefoniczna tel.: 77 476 15 466 od poniedziałku do soboty w godz. 7:30-15:00. lub mailowa: przyroda@muzeum.opole.pl

Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Zachęcamy do obserwowania nas na FB MuzeumOpole; FB DziałPrzyrodyMŚO

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.