Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Muzeum Czynu Powstańczego w Górze Św. Anny

9 listopada 2022 Ogłoszenie
Szanowni Państwo, w związku z rozpoczynającym się remontem sal ekspozycyjnych Muzeum Czynu Powstańczego informujemy, że od dnia 15 listopada 2022 r. wystawy stałe pt. „Na granicy Górnego Śląska”, „Panorama Powstań Śląskich” będą niedostępna dla zwiedzających.

Jednocześnie informujemy, że nadal można zwiedzać następujące wystawy przyrodnicze:
- „Ptaki i ssaki siedlisk wodnych Śląska”,
- „Ważki Opolszczyzny – od inwentaryzacji terenowej do kolekcji muzealnej”.

Muzeum nadal prowadzić będzie działalność edukacyjną. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą [KLIKNIJ i poznaj ofertę).

zdjęcia z wystawy


Zobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne i warsztaty dla Seniorów - 6.06.2024

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydarzenie z cyklu „Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - oprowadzania, warsztaty dla Seniorów". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca i będzie składało się z dwóch części: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Mazura”. Warsztat twórczy „Sztuka przestrzeni: drewno, kwiaty, inspiracja”. Liczba miejsc na część warsztatową ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne do 2.06.2024. Udział bezpłatny.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.