Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Muzeum Czynu Powstańczego w Górze Św. Anny

9 listopada 2022 Ogłoszenie
Szanowni Państwo, w związku z rozpoczynającym się remontem sal ekspozycyjnych Muzeum Czynu Powstańczego informujemy, że od dnia 15 listopada 2022 r. wystawy stałe pt. „Na granicy Górnego Śląska”, „Panorama Powstań Śląskich” będą niedostępna dla zwiedzających.

Jednocześnie informujemy, że nadal można zwiedzać następujące wystawy przyrodnicze:
- „Ptaki i ssaki siedlisk wodnych Śląska”,
- „Ważki Opolszczyzny – od inwentaryzacji terenowej do kolekcji muzealnej”.

Muzeum nadal prowadzić będzie działalność edukacyjną. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą [KLIKNIJ i poznaj ofertę).

zdjęcia z wystawy


Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.