Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Konkursy

Konkursy organizowane przez Muzeum:

logo wydarzenia Festwal Śląskiej i Powstańczej Piosenki
IV FESTIWAL ŚLĄSKIEJ I POWSTAŃCZEJ PIOSENKI
26.04.2024 R.
Termin zgłoszenia udziału:
17.04.2024

Muzeum Czynu Powstańczego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w czwartej edycji Festiwalu Śląskiej i Powstańczej Piosenki. Festiwal skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województw opolskiego i śląskiego.
[KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...]PLAKAT INFORMACYJNY, KONKURS PLASTYCZNO-GRAFICZNY

Konkurs plastyczno - graficzny "Sztuka reklamowania"
3.03. - 26.05. 2023 r.  [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...]


Jeżeli lubisz rysować i projektować, może chciałbyś w przyszłości zostać rysownikiem, grafikiem, designerem to news dla Ciebie. Pod hasłem "Sztuka reklamowania" rusza konkurs, do udziału którego wraz z naszym Partnerem Cementownią Odra SA zachęcamy. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie grafiki na worek cementu, na podstawie którego powstanie unikalna - limitowana edycja opakowań na produkowany w Opolu cement.


Plakat informacyjny, tytuł konkursu, zdjęcie portretowe Wojciecha KorfantegoKonkurs: QUIZ ON-LINE - "Wojciech Korfanty. Czy znasz bohatera?"
20.04 - 24.04.2023 r. (do godz. 1500) [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...]Ile wiesz o Wojciechu Korfantym? Już od 20 kwietnia będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę i wygrać nagrody. Zachęcamy do obserwowania profilu na Facebooku Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny - oddział Muzeum Śląska Opolskiego.
PRZYPOMINAMY! W dniu 20 kwietnia 2023 roku przypada 150. rocznica urodzin Wojciecha Korfantego. Z tej okazji Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2023 Rokiem Wojciecha Korfantego.


zdjęcie aparatu fotograficznego, plakat informacyjny, konkurs fotograficznyZgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.