Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Koncert Zespołu Wokalno-Instrumentalnego CAMERTON. Weekend Seniora z kulturą

7 września 2023 Wydarzenie
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na koncert "Zespołu Wokalno-Instrumentalnego CAMERTON", który odbędzie się podczas ogólnopolskiego wydarzenia "Weekend Seniora z kulturą".

zespół CamertonTermin: 29.09.2023, godz. 17:00
Miejsce:
główny gmach Muzeum Ślaska Opolskiego , ul. Mały Rynek 7

Zespół CAMERTON
znany jest z niezapomnianych występów, w których połączenie wokalu i instrumentów tworzy magiczną atmosferę. To wyjątkowa okazja, by delektować się ich talentem i muzyką w niepowtarzalnych muzealnych salach. 

Zapewniamy, że to będzie niezwykły wieczór pełen emocji i muzyki, który dostarczy wiele radości i wzruszeń.

Aby zapewnić sobie miejsce na koncercie, prosimy o odbiór BEZPŁATNEJ wejściówki, dostępne od 26.09.2023 w kasie Muzeum Śląska Opolskiego ( w godzinach pracy głównego gmachu).  Ilość miejsc jest ograniczona: 50 (jedna osoba może odebrać 2 wejściówki. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznej.

Czekamy na Waszą obecność. Spędzimy niezapomniane popołudnie pełne kultury i muzyki. 
Serdecznie zapraszamy do udziału i czekamy na Was w muzeum. Niech ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na długo!

Zobacz inne aktualności

Warsztaty malarstwa akwarelowego: "Piękna jest sztuka malowania!". Pejzaż miejski (architektura); 26.10.2023

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach, dzięki którym będzie można poznać technikę malowania farbami wodnymi. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, czerpać inspirację z dzieł Jana Cybisa i spędzić czas w towarzystwie innych pasjonatów sztuki. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych do udziału w naszym cyklu warsztatowym. Nie czekajcie kupcie bilet już teraz!

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze -październik

Drodzy Przyjaciele twórczości! Mamy przyjemność zaprosić Was na październikowe zajęcia w ramach "Sobotniego pogotowia twórczego", które w tym miesiącu okażą się prawdziwie jesienne! Czekają na Was inspirujące rozmowy o malarstwie, opowieści o darach jesieni wykorzystywanych przez gospodynie domowe oraz zajęcia fotograficzne. To będzie czas pełen inspiracji, kreatywności i odkrywania. Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem, jak i tych, którzy są już doświadczonymi "małymi artystami" lub pasjonatami sztuki, historii i regionu.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.