Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Koncert okolicznościowy z okazji Dnia Kobiet, planowany na 10.03.2022r., godz.17:00 ODWOŁANY

1 marca 2022 Ogłoszenie
Planowany na 10.03.2022 r., godz. 17:00, koncert okolicznościowy Zespół „Camerton” niestety nie odbędzie się z przyczyn od nas niezależnych. Przepraszamy.


Zespół „Camerton” powstał w 2005 r. przy Towarzystwie Przyjaciół Opola, założony przez Marię Przebindowską, dyrygenta i kierownika zespołu. Siłą Camertonu jest miłość śpiewania i umiejętność dzielenia się tą pasją z innymi, a przy tym osiąganie sukcesów


Członkowie Zespołu to mężczyźni, dżentelmeni, amatorzy, którzy swoją radością śpiewania potrafią zachwycić swoich słuchaczy. W Zespole śpiewają zarówno emeryci, jak i czynni zawodowo panowie, różnych profesji.
Repertuar Męskiego Zespołu Wokalnego „Camerton” jest różnorodny. Obok pieśni patriotycznych (szczególnie powiązanych z historią naszego regionu), zespół śpiewa pieśni religijne, a także popularne utwory muzyki rozrywkowej, filmowej i klasycznej.

Termin: 10.03.2022r., godz. 17:00

Miejsce: Muzeum Śląska Opolskiego, Mały Rynek 7 (wejście od str. kościoła na Górce), sala odczytowa

Wstęp wolny, rezerwacja telefoniczna, ilość miejsc ograniczona (rezerwacja tel. 77 44 31 761 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.30),

Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.