Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Koncert kolędowy „Gwiazdo świeć kolędo leć”. Męski Zespół Estradowy CAMERTON. 19.01.2023, godz. 18:00

19 stycznia 2023 Wydarzenie
Zapraszamy 19.01.2023 r. (czwartek), godz. 18:00 na muzyczną podróż do krainy pięknych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Męskiego Zespołu Estradowego Towarzystwa Przyjaciół Opola Camerton.

zdjęcie zespołu Camerton w trakcie koncertuMęski Zespół Estradowy Towarzystwa Przyjaciół Opola CAMERTON.
Zespół założony przez Marię Przebindowską w 2005 roku działający przy Towarzystwie Przyjaciół Opola.
Członkowie Zespołu to mężczyźni, dżentelmeni, amatorzy, którzy swoją radością śpiewania potrafią zachwycić swoich słuchaczy i dać im wiele głębokich przeżyć wewnętrznych. Siłą Camertonu jest miłość śpiewania i umiejętność dzielenia się tą pasją z innymi.


Termin:
19.01.2023 (czwartek), godz. 18:00
Miejsce: sala odczytowa, główny gmach Muzeum Śląska Opolskiego, Mały Rynek 7 (wejście od strony kościoła "na Górce")
Wstęp wolny

Zapraszamy!!!


Bądź na bieżąco z nasza oferta, dopisz się do newslettera:


Obserwuj nas na Facebooku:

Jesteśmy też na Instagramie: 

Zobacz inne aktualności

Kamienica czynszowa z przewodnikiem. Oferta dla grup zorganizowanych.

Kamienicę pod numerem 9, przy ulicy św. Wojciecha w Opolu (jedna z najstarszych i zarazem najładniejszych uliczek, która nadal przypomina klimat przedwojennego Opola) wybudowano około 1890 roku. Należała do rodziny Nowaków. Znajdowało się w niej sześć dwuizbowych mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Toalety i ujęcia wody umieszczono na przepięknej klatce schodowej. Zapraszamy do podróży w czasie z przewodnikiem muzealnym.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.