Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

IX edycja Edukacji kulturowej Opolszczyzny

16 lutego 2024 Wydarzenie
Nowy rok, nowe wyzwania, nowe szanse! Już dziś zapisz sobie w kalendarzu datę 16 lutego 2024, aby wziąć udział w spotkaniu inauguracyjnym IX edycji Edukacji kulturowej Opolszczyzny - EDUKO! Spotkanie odbędzie się na Dużej Scenie w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Muzeum Śląska Opolskiego zaprasza na inaugurację IX edycji Edukacji kulturowej Opolszczyzny - Eduko

16 lutego 2024 r., godz. 10:00

DUŻA SCENA

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

pl. Teatralny 12, 45-056 Opole


Załączniki

Zobacz inne aktualności

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Daj kurze grzędę… ”

Już 23.03.2024 z radością zapraszamy dzieci w wieku 5+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Sobotnie pogotowie twórcze”! W tym przyjaznym i inspirującym środowisku nie tylko odkrywamy tajemnice sztuki, ale również zgłębiamy historię naszego regionu poprzez eksplorację zbiorów muzealnych. Razem spędzamy czas kreatywnie, rozwijając naszą wyobraźnię i umiejętności, inspirując się bogatym dziedzictwem kulturowym naszego regionu.

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze - zajęcia dla dzieci: „Wiosenne dekorowanie parapetów ”

Zapraszamy na „Sobotnie pogotowie twórcze” i „Wiosenne dekorowanie parapetów”! Początek marca to doskonały moment na odświeżenie wnętrz i stworzenie atmosfery gotowej na nadejście wiosny, dzięki własnoręcznie wykonanym dekoracjom. Już teraz możemy zacząć przygotowania, aby nasze wnętrza emanowały świeżością i kolorami wiosennymi.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.