Eksponat
Zobacz inne eksponaty
Uroczyste przejęcie Pszczyny przez gen. Stanisława Szeptyckiego z rąk komendanta Polskiej Organizacji Wojskowej Górnego Śląska na powiat pszczyński - Stanisława Krzyżowskiego, 29.06.1922
Medal Pamiątkowy Górnego Śląska
Odezwa „Baczność Kolejarze Górnego Śląska = Oberschlesische Eisenbahner habt acht!”
Załogi pociągów pancernych "Ludyga" i "Lubieniec"
Album ze zdjęciami z uroczystości wkroczenia Wojska Polskiego na Górny Śląsk w czerwcu 1922 r.