Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Gry terenowe - śladami powstańców i powstań śląskich

1 sierpnia 2021 Wydarzenie
Oferta kierowana jest dla osób w każdym wieku. W grach udział brać mogą zarówno zorganizowane grupy szkolne, jak i rodziny.

Plakat wydarzenia Gry terenowe odbędą się w czterech terminach, wzdłuż trzech różnych tras zlokalizowanych na terenie Parku Krajobrazowego „Góra św. Anny” oraz Muzeum Czynu Powstańczego. Jedna z gier natomiast wieść będzie uczestników szlakiem zabytków Strzelec Opolskich.

Kontakt do koordynatora: 77 461 54 66 / r.wencel@muzeum.opole.pl

Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka, opolskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego.

Załączniki

Zobacz inne aktualności

„Gęsiego do muzeum”- czasowa oferta edukacyjna dla grup przedszkolnych i szkolnych

Zapraszamy do uczestnictwa w naszej ofercie edukacyjnej pt. „Gęsiego do muzeum” towarzyszącej wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Marca"! Dla przedszkoli i szkół mamy przygotowanych kilka bloków tematycznych, które zabiorą dzieci w podróż po śląskiej wsi widzianej oczami artysty. Zarezerwujcie już teraz swoje terminy od kwietnia do czerwca 2024 roku i pozwólcie naszej ofercie rozpalić kreatywność i ciekawość Waszych uczniów!

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.