Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Gra edukacyjna w Kamienicy czynszowej "Ogryzek i pestka. Zero waste" 21.05.2022

22 maja 2022 Edukacja
Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła zaprasza na grę edukacyjną „Ogryzek i pestka. Zero waste”. Grę kierujemy do każdego odbiorcy niezależnie od wieku. Gospodarowanie żywnością to wciąż wyzwanie, w czasie gry poznamy dawne i współczesne metody, które uczestnicy będą mogli wykorzystać np. we własnej kuchni. Zapraszamy na smakowitą podróż w czasie.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW GRY [KLIKNIJ]

ORGANIZATOR: Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu

WYDARZENIE: Gra edukacyjna „Ogryzek i pestka. Zero waste”

MIEJSCE: Kamienica czynszowa, ul. Św. Wojciecha 9, Opole

KATEGORIA WIEKOWA: bez ograniczenia wiekowego

TERMIN: 21.05.2022

Gra realizowana w godz. 11:00 – 17:00

UCZESTNICY: gra zespołowa, drużyna maksymalnie 10 osób

Kontakt: 77 44 31 761

Projekt “Mamy rady na odpady – kampania edukacyjna na terenie województwa opolskiego” realizowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Gra edukacyjna Ogryzek i pestka. Zero waste. Rejestracja uczestników przez formularz zgłoszeniowy na stronie muzeum. Udział w grze bezpłatny, 21 maja w godzinach od 11:00 do 17:00
Zobacz inne aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.