Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Galeria Muzeum Śląska Opolskiego - zwiedzanie

10 sierpnia 2021 Ogłoszenie
W okresie wakacyjnym Galeria będzie czynna od wtorku do piątku w godz. od 10.00 do 15.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

Chętnych do zwiedzania Galerii Malarstwa Muzeum Śląska Opolskiego, przy ul. Ozimskiej 10 w miesiącu lipcu oraz sierpniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 77 4431761 i  77 443 17 54.
W soboty, niedziele i poniedziałki Galeria będzie nieczynna.

Zobacz inne aktualności

Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne i warsztaty dla Seniorów - 6.06.2024

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną wydarzenie z cyklu „Wszystkie drogi prowadzą do... muzeum - oprowadzania, warsztaty dla Seniorów". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca i będzie składało się z dwóch części: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Solenie kury. Wieś widziana oczami Eugeniusza Mazura”. Warsztat twórczy „Sztuka przestrzeni: drewno, kwiaty, inspiracja”. Liczba miejsc na część warsztatową ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne do 2.06.2024. Udział bezpłatny.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.