Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Fotorelacja ze "Stylizowanej sesji fotograficznej w Kamienicy czynszowej" - Noc Kultury 24.06.2022

26 czerwca 2022 Wydarzenie
Dziękujemy za udział w "Stylizowanej sesji fotograficznej w Kamienicy czynszowej". Tegoroczna Noc Kultury na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zaprosiliśmy Państwa do wspólnej podróży do przeszłości i tak jak przypuszczaliśmy, nie zawiedliście nas. Odpowiedź na propozycję przybycia we własnych stylizacjach również była pozytywna (drogie Panie wyglądałyście zjawiskowo). W Noc Kultury pomieszczenie na parterze Kamienicy czynszowej Muzeum Śląska Opolskiego przy ul. Św. Wojciecha 9 przekształciło się w garderobę z kostiumami stylizowanymi na lata 20. i 30. zaś mieszkanie na pierwszym piętrze przekształciliśmy w studio fotograficzne, Od godz. 17:00 do 22:00 za obiektywem aparatu stał świetny fotograf Michał Grocholski, który nie tylko dzięki swojemu kunsztowi, ale i artystycznej wrażliwości, empatii sprawił iż podróż w czasie była możliwa. Nasi goście wywarli na nas ogromne wrażenie, a dzięki entuzjastycznej reakcji na sesję ten bardzo upalny wieczór był niezwykle przyjemny. 

Zapraszamy Państwa do krótkiej fotorelacji ze "Stylizowanej sesji fotograficznej w Kamienicy czynszowej". Publikujemy fotografie tylko uczestników, którzy wyrazili na to zgodę. Tak jak obiecaliśmy, fotografie w formie elektronicznej prześlemy bezpłatnie uczestnikom, którzy wyrazili na to zgodę. Prosimy o potwierdzenie swoich adresów, wysyłając e-mail na adres: promocja@muzeum.opole.pl tytuł wiadomości Sesja; w treści wiadomości proszę o wpisanie nr zdjęcia (zapraszamy do Galerii), ilość fotografii na stronie będziemy aktualizować w najbliższych dniach (około tygodnia), prosimy o śledzenie strony . Dziękujemy.


Kostiumy do 'Stylizowanej sesji fotograficznej w Kamienicy czynszowej" udostępnił Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu.


Zachęcamy do obserwowania nas na Facebook Muzeum Śląska Opolskiego

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.