Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Ferie zimowe w muzeum - oferta edukacyjna dla grup zorganizowanych

15 stycznia 2024 Zajęcia dla grup Opole
Szanowni Organizatorzy półkolonii zimowych, z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was do skorzystania z oferty Muzeum Śląska Opolskiego realizowanej w czasie ferii zimowych, styczeń 2024! Oferujemy inspirujące i edukacyjne zajęcia, podzielone na 4 bloki tematyczne do wyboru.

logo wydarzenie, Ferie zimowe w muzeum
Termin realizacji:
16 - 26 styczeń 2024 (wtorek - piątek)

Godzina: 10:00 lub 11:30

Koszt: 20 zł/od uczestnika. Bilety dostępne w Kasie muzeum - główny gmach (Faktura - proszę uprzedzić kasjera o konieczności wystawienia jej, przygotować dane niezbędne do wystawienia jej)

Czas:
60-90 min

Proponowane bloki tematyczne to:
1.    "Dla Babci i Dziadka..." – warsztaty twórcze (Miejsce: Główny gmach MŚO, ul. Mały Rynek 7)
2.    "Nie będzie nudy" – warsztaty twórcze (Miejsce: Główny gmach MŚO, ul. Mały Rynek 7
3.    „Zwierzęta w mitach i legendach” (Miejsce: Główny gmach MŚO, ul. Mały Rynek 7 lub w plenerze*)
4.    „Baśnie z tysiąca i jednego obrazu” (Miejsce: Galeria MŚO, ul. Ozimska 10)

Zachęcamy do korzystania z naszych atrakcji i prosimy o wcześniejsze zapisy:
Dział Edukacji Muzealnej: tel. 77 44 31 761 e-mail: edukacja@muzeum.opole.pl (poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 14:30)

-------------------------------------------------------------------------

Kliknij a znajdziesz ofertę na twórcze i przyrodnicze Ferie zimowe w muzeum dla osób indywidualnych (praca w grupach max. 15 os.)

Zobacz inne aktualności

Oprowadzanie literackie: "Najpodlejszy wynalazek człowieka. Aparat fotograficzny." Jan Cybis, teksty przekorne.

„Kto jest odbiorcą mojego płótna? Nie wiem. Ja sam? Rozwiązanie zanadto platoniczne” - napisał Jan Cybis w swoich notatkach. Zapraszamy na oprowadzanie, w trakcie którego zanurzymy się w barwy i słowa artysty. Prześledzimy jego twórczy życiorys, inspiracje i fazy twórczości, a także wraz ze Słuchaczkami i Słuchaczami przeczytamy obszerne fragmenty z „Notatek malarskich”. Jaki portret artysty wyłania się z jego słów? Co sądził o Picassie, co o van Goghu, co o malarstwie abstrakcyjnym?

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.