Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

"Ale jaja! Wielkanocne warsztaty przyrodnicze" - 9.04.2022 r., Dział Przyrody, Muzeum Czynu Powstańczego, Góra Św. Anny

7 kwietnia 2022 Edukacja
Dział Przyrody Muzeum Śląska Opolskiego zaprasza rodziny z dziećmi na zajęcia edukacyjne. Wydarzenie będzie miało miejsce 9 kwietnia 2022 r. w godz. 13:00-15:00 w Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny i okolicach.


Zajęcia będą składały się z dwóch części: terenowej i stacjonarnej. Najpierw udamy się na poszukiwania jaj w teren, gdzie dowiemy się nieco więcej na ich temat, spróbujemy dopasować je do "właścicieli" oraz podejmiemy próbę wybudowania własnych gniazd.

W części warsztatowej będziemy wykonywać wielkanocne pisanki ozdabiając je metodą decoupage.

Własnoręcznie wykonane pisanki uczestnicy zabiorą ze sobą.


Koszt:
10 zł/os.

Warunek uczestnictwa: rezerwacja telefoniczna pod numerem tel.: 77 46 15 466 lub e-mailowo: przyroda@muzeum.opole.pl.

Zapraszamy serdecznie!


Zachęcamy do obserwowania nas na Facebook Dział Przyrody MŚO i Facebook Muzeum Śląska Opolskiego

Zobacz inne aktualności

Warsztaty malarstwa akwarelowego: "Piękna jest sztuka malowania!". Pejzaż miejski (architektura); 26.10.2023

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach, dzięki którym będzie można poznać technikę malowania farbami wodnymi. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, czerpać inspirację z dzieł Jana Cybisa i spędzić czas w towarzystwie innych pasjonatów sztuki. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych do udziału w naszym cyklu warsztatowym. Nie czekajcie kupcie bilet już teraz!

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze -październik

Drodzy Przyjaciele twórczości! Mamy przyjemność zaprosić Was na październikowe zajęcia w ramach "Sobotniego pogotowia twórczego", które w tym miesiącu okażą się prawdziwie jesienne! Czekają na Was inspirujące rozmowy o malarstwie, opowieści o darach jesieni wykorzystywanych przez gospodynie domowe oraz zajęcia fotograficzne. To będzie czas pełen inspiracji, kreatywności i odkrywania. Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem, jak i tych, którzy są już doświadczonymi "małymi artystami" lub pasjonatami sztuki, historii i regionu.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.