Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności


Filtruj
Resetuj filtr

BRAK WOLNYCH MIEJSC. Wszystkie drogi prowadzą do... Muzeum - cykliczne oprowadzania tematyczne dla Seniorów: „Tradycja zdobienia haftem na przykładzie zabytków ze zbiorów Działu Etnograficznego Muzeum Śląska Opolskiego”; 5.10.2023

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprosić opolskich Seniorów na prelekcję zatytułowaną „Tradycje zdobienia haftem na przykładzie zabytków ze zbiorów Działu Etnograficznego Muzeum Śląska Opolskiego”. To wydarzenie stanowi część naszego cyklu - comiesięcznych, czwartkowych spotkań - "Wszystkie drogi prowadzą do… Muzeum - oprowadzania tematyczne dla Seniorów"

Zobacz

Sobotnie pogotowie twórcze -październik. Najbliższe zajęcia 28.10.2023, godz. 12:00

Drodzy Przyjaciele twórczości! Mamy przyjemność zaprosić Was na październikowe zajęcia w ramach "Sobotniego pogotowia twórczego", które w tym miesiącu okażą się prawdziwie jesienne! Czekają na Was inspirujące rozmowy o malarstwie, opowieści o darach jesieni wykorzystywanych przez gospodynie domowe oraz zajęcia fotograficzne. To będzie czas pełen inspiracji, kreatywności i odkrywania. Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem, jak i tych, którzy są już doświadczonymi "małymi artystami" lub pasjonatami sztuki, historii i regionu. [Czytaj więcej poniżej...]

Zobacz

Muzeum na zielono - Przewodnik na niezielony czas; 22.10.2023 godz. 15:00

Zapraszamy na kolejne edukacyjno-warsztatowe spotkanie z cyklu “Muzeum na zielono”. Tematem spotkania twórczego będzie tytułowy niezielony czas, czyli jesienno-zimowy. Porozmawiamy o sezonowości i zmienności natury, skupiając się na poszukiwaniu wartości w tym momencie w roku. Stworzymy kieszonkowe przewodniki w formie zinów, na które złożą się pomysły, jak przetrwać jesień i zimę.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.