Filtruj
Resetuj filtr

Składaj wnioski i wspieraj nasze dziedzictwo! Program Izby Pamięci. - NIMiOZ

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów ogłasza nabór wniosków do nowego programu dotacyjnego o nazwie "Izby Pamięci". Program ten realizowany jest dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zapraszają organizacje pozarządowe oraz instytucje kultury szczebla gminnego do udziału w tym projekcie, który ma na celu utworzenie lub rozwój izb pamięci o zasięgu lokalnym. TERMIN NABORU (etap I): do 15 sierpnia 2023 r.

Zakończenie wakacji w Muzeum. "Letnie szaleństwo barw: Plener malarski dla dzieci” BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie z okazji zakończenia wakacji - plener malarski dla dzieci o nazwie "Letnie szaleństwo barw: Plener malarski dla dzieci". Nasze wydarzenie odbędzie się w pięknym otoczeniu Muzeum, na tarasie, który zapewni idealne warunki do twórczej zabawy na świeżym powietrzu. W razie niesprzyjającej pogody przeniesiemy nasze działania do pracowni plastycznej w Głównym gmachu.

Rodzinny Challenge - przyjmij wyzwanie od Muzeum. Wyzwanie nr 6

"Rodzinny Challenge" to niepowtarzalne wydarzenie, które odbędzie się w sierpniu w naszym muzeum. Będzie to prawdziwa przygoda dla całych rodzin, pełna zagadek i skarbów do odkrycia. Aby wziąć udział, koniecznie śledźcie nasze social media - tam będziemy publikować relacje i wpisy informacyjne o zadaniach, wyzwaniach. To wyzwanie wymaga, aby w drużynie uczestniczyła co najmniej jedna osoba dorosła oraz minimum jedno dziecko.