Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności


Filtruj
Resetuj filtr

"Wątki i wersy..." - spotkanie z Katarzyną Jasiołek. 11 czerwca godz. 14:00

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Katarzyną Jasiołek, autorką artykułów i książek o polskim wzornictwie w tym publikacji "Asteroid i półkotapczan. O polskim wzornictwie powojennym" (2020) oraz "Opakowania czyli perfumowanie śledzia. O grafice, reklamie i handlu w PRL-u" (2021). Spotkanie poprowadzi Bogna Szafraniec, kuratorka wystawy "Rzeczy piękne. Tkaniny Marii Bujakowej". Po spotkaniu zaprosimy Państwa na oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Rzeczy piękne". Wstęp wolny!

Zobacz

Dziennik podróży - oferta edukacyjna dla przedszkoli i szkół

Od zarania dziejów człowiek pragnął poszerzyć własne horyzonty, a także poznać ówczesny świat, dlatego podróżował po świecie. Jak wyglądały pierwsze podróże? Dlaczego podróżowano? Jakie odległości pokonywano? Czym podróżowano? Jak przygotować się do podróży? Na te wszystkie pytania odpowiemy sobie w części teoretycznej zajęć edukacyjnych w Kamienicy czynszowej. Dodatkowo przedstawione zostaną wybrane fragmenty diariuszy podróżników.

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.