Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do stopki

Aktualności


Filtruj
Resetuj filtr

Spacer z przewodnikiem do Cementownia Odra S.A. Wydarzenie towarzyszące wystawie czasowej "Cementownie Opola. Przemysł w strukturze miasta". LISTA ZAMKNIĘT, KOLEJNY SPACER W CZERWCU

UWAGA! Miejsce zbiórki uczestników spaceru: Główny gmach MŚO, ul. Mały Rynek 7, wejście od kościoła "na Górce", 27.05.2023, godz. 10:00. Spacer i oprowadzanie po Cementowni Odra S.A. Okryj tajemnice białego złota i przemysłowego rozwoju Opola! Zapraszamy na spacer z przewodnikiem, który zabierze Cię w podróż po fabryce Cementownia Odra S.A., kamieniołomie Odra I ze ścieżką edukacyjną, która pokazuje walory geologiczno-paleontologiczne oraz przyrodnicze tego regionu, a także spacer po niezwykłych miejscach w mieście. Dowiedz się, jak cement wpłynął na kulturę i gospodarkę Opola, i poznaj jego niezwykłą historię. Czekamy na Ciebie!

Zobacz

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej "W 100. rocznicę utworzenia I Dzielnicy Związku Polaków w Niemczech", 26.05.2023, godz. 15:00

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie to już tradycja naszego Muzeum, pozwala odbiorcom na zrozumienie wystawy, jej kontekstu, a także pozwala uzyskać pełen obraz, zgodny z intencjami organizatora wystawy. W imieniu kuratora wystawy zapraszamy 26.05.2023 r. (sobota) o godz. 15:00 na oprowadzanie po wystawie "W 100. rocznicę utworzenia I Dzielnicy Związku Polaków w Niemczech" .

Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.