11 Opolski Festiwal Fotografii "Obecność"

1 października 2021 Wydarzenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nadchodzącego Opolskiego Festiwalu Fotografii, który rozpocznie się 09.10.2021 r. i potrwa do 28.11.2021 r.

11 Opolski Festiwal Fotografii

09.10. 2021 r. - sobota

Galeria Muzeum Śląska Opolskiego, ul. Ozimska 10

16:00 - OTWARCIE wystaw:

„Zamknięte” Patryk Bułhak

„Smuga” Paweł Żak

Muzeum Śląska Opolskiego, Mały Rynek 7a

17:00 - OTWARCIE wystaw:

„Tu i Teraz” Chris Niedenthal, Kolekcja „W ramach Sopotu”, Kuba Kamiński „Szeptuchy”, „To jest rzecz wtórna” Anna Hartman-Ksycińska, „Koniunkcja” Michał Konrad laureat konkursu „Pokaż się”

Muzeum Śląska Opolskiego, Mały Rynek 7a

18.00 - SPOTKANIE: Patryk Bułhak, Jakub Kamiński, Maja Kaszkur, kolekcja fotografii „W ramach Sopotu”

10.10. 2021 r. - niedziela

Muzeum Śląska Opolskiego, ul. Mały Rynek 7a

12.00 - SPOTKANIE: Marek Szyryk, oprowadzanie kuratorskie

opisy wystaw i zdjęcia dostępne są na naszej stronie

tekst o artystach i festiwalu

Spotkanie ze specjalistą: dr hab. prof. UWR Jan Kotusz, biolog, dyrektor Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Wrocławskiego

Zapraszamy Państwa na spotkanie z dr. hab. prof. UWR Janem Kotuszem polskim biologiem, specjalistą w zakresie ichtiologii oraz dyrektorem Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Wrocławskiego. Profesor jest autorem i współautorem dwóch monografii, a także ponad osiemdziesięciu artykułów naukowych i rozdziałów w książkach dotyczących różnych aspektów biologii i ekologii ryb. Termin: 18.04.2024, godz. 17:00, Główny gmach MŚO.