Wesołych Świąt Wielkanocnych Życzy dyrektor Muzeum Śląska Opolskiego

Dzień Wolnej Sztuki 2019 w Muzeum Śląska Opolskiego

SZUKAMY WOLONATRIUSZY

Ogłaszamy nabór wniosków do Marszałkowskiego konkursu grantowego „Opolskie EDUKO w 15-lecie obecności Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej”

Okres naboru: 1 - 12 kwietnia 2019 r.

Domasław - nekropolia arystokracji z wczesnej epoki żelaza (VIII - VI w p.n.e.)

8 marca - 5 maja 2019 r. Organizatorzy: Zespół Archeologiczny Badań Ratowniczych Instytutu Archeologii i Etnologii PAN Oddział Wrocław oraz Muzeum Archeologiczne Oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

Wyjątkowa okazja także dla dorosłych. Możliwość wykonania pięknej maski
karnawałowej w stylu weneckim.

zaprasza
na niedzielne warsztaty plastyczne

Zamaskuj się

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej

24 lutego 2019 roku

gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego
wejście od ul. Muzealnej

Niedzielne warsztaty plastyczne – zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzone w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, adresowane do odbiorców w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych zwiedzających.

Bilety warsztatowe w cenie 10 zł (dla dziecka i jednego opiekuna) dostępne w kasie głównej muzeum (wejście od ul. Muzealnej, tel. 77 443 17 54 ) od 5 lutego 2019 roku, od godz. 9.00. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wykupienie rezerwowanych biletów najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zajęć, rezerwacje nieopłacone będą po tym czasie anulowane.

Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia Muzeum. Czas trwania: ok. 90 min. Tel. do kasy 77 44 31 754