Rembrandt - wystawa rycin

Oferta kulturalna
- Lipiec / Sierpień2019

Wystawa Przyrodnicza
Ptaki i ssaki siedlisk wodnych Śląska

Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny 6 czerwca 2019 r.

Niecodzienna okazja w Muzeum

Muzeum Śląska Opolskiego oferuje możliwość zakupu talerza Rotor autorstwa Jana Sylwestra Drosta. Kliknij po więcej informacji.

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

Wyjątkowa okazja także dla dorosłych. Możliwość wykonania pięknej maski
karnawałowej w stylu weneckim.

zaprasza
na niedzielne warsztaty plastyczne

Zamaskuj się

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej

24 lutego 2019 roku

gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego
wejście od ul. Muzealnej

Niedzielne warsztaty plastyczne – zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzone w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, adresowane do odbiorców w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych zwiedzających.

Bilety warsztatowe w cenie 10 zł (dla dziecka i jednego opiekuna) dostępne w kasie głównej muzeum (wejście od ul. Muzealnej, tel. 77 443 17 54 ) od 5 lutego 2019 roku, od godz. 9.00. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wykupienie rezerwowanych biletów najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zajęć, rezerwacje nieopłacone będą po tym czasie anulowane.

Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia Muzeum. Czas trwania: ok. 90 min. Tel. do kasy 77 44 31 754