Nowe wystawy

W kwietniu w Muzeum Śląska Opolskiego będzie można obejrzeć dwie wystawy czasowe

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

zaprasza
na poniedziałkowy cykl zajęć sensoryczno-plastycznych
dla dzieci w wieku od około 1 roku życia do 3 lat
wraz z rodzicami lub opiekunami

Brzdące w Muzeum

28 maja 2018 roku (brak wolnych miejsc),

4, 11, 18, 28 czerwca 2018 roku

sala Muzeum Śląska Opolskiego,
wejście od ul. Muzealnej,
czas trwania zajęć: ok. 40 min,

bilet warsztatowy: 1 zł (dla dziecka i opiekuna) do nabycia w kasie MŚO,
bilety na zajęcia czerwcowe dostępne od wtorku, 22.05.2018, od godziny 9.00, zapraszamy!
tel. do kasy: 77 44 31 754

Podczas zajęć w muzealnych wnętrzach poprzez różne działania plastyczne i ruchowe będziemy poznawać paletę barw i mnogość faktur – uwaga, będziemy się brudzić!

Tytuł Projektu: Światło na sztukę – ochrona i rozwój infrastruktury obiektów Muzeum Śląska Opolskiego oraz Teatru im. Jana Kochanowskiego celem poprawienia odbioru i zwiększenia dostępności opolskiej oferty kulturalnej.
Nr Umowy: RPOP.05.03.01-16-0030/16-00
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020;
Oś priorytetowa 05 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.3. Dziedzictwo kulturowe i kultura
Dofinansowano ze środków budżetu Województwa Opolskiego