Kultura – Interwencje 2017. Edycja jesienna

Muzeum Śląska Opolskiego pozyskało dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017. Edycja jesienna”.

Wernisaż wystawy Adam Śmietański - Fotografie

2017 - ROK JANA CYBISA W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

Wybitny polski malarz, urodzony we Wróblinie koło Głogówka na Opolszczyźnie.

2017 - ROKIEM ALFONSA ZGRZEBNIOKA

Sejmik Województwa Opolskiego ogłosił rok 2017 Rokiem Alfonsa Zgrzebnioka. Animatorem tych obchodów jest Muzeum Śląska Opolskiego. W 80. rocznicę śmierci Alfonsa Zgrzebnioka ps. Rakoczy 31 stycznia 2017 r. na posiedzeniu Sejmiku Województwa Opolskiego nastąpi uroczysta inauguracja obchodów.

zaprasza
na poniedziałkowy cykl zajęć sensoryczno -plastycznych
dla dzieci w wieku od około 1 roku życia do 3 lat
wraz z rodzicami lub opiekunami

Brzdące w muzeum

20 listopada (brak wolnych miejsc)
27 listopada 2017 roku
4,11,18 grudnia 2017 roku

sala Muzeum Śląska Opolskiego,
wejście od ul. Muzealnej,
czas trwania zajęć: do 40 min,
bilet warsztatowy: 1 zł od osoby do nabycia w kasie MŚO, liczba miejsc ograniczona,
tel. do kasy: 77 44 31 754

Podczas zajęć w muzealnych wnętrzach poprzez różne działania plastyczne i ruchowe będziemy poznawać paletę barw i mnogość faktur – uwaga, będziemy się brudzić!