16 Festiwal Filmowy OPOLSKIE LAMY

Zapraszamy na projekcje w dniach 3-11 października 2018 r.

Opolski Festiwal Fotografii 28.09-28.10.2018 r.

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

zaprasza na
weekendowe warsztaty plastyczne

„Nowa twarz karnawału”

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej,
niedziela, 28 stycznia 2018 r., godz. 12.00 i 14.00,
gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego,
wejście od ul. Muzealnej

Bilety warsztatowe w cenie 7 zł (dla dziecka i jednego opiekuna) dostępne w kasie głównej muzeum (wejście od ul. Muzealnej, tel. 77 443 17 54) od 16.01.2018 r., od godz. 9.00. Liczba miejsc ograniczona.

Tytuł Projektu: Światło na sztukę – ochrona i rozwój infrastruktury obiektów Muzeum Śląska Opolskiego oraz Teatru im. Jana Kochanowskiego celem poprawienia odbioru i zwiększenia dostępności opolskiej oferty kulturalnej.
Nr Umowy: RPOP.05.03.01-16-0030/16-00
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020;
Oś priorytetowa 05 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.3. Dziedzictwo kulturowe i kultura
Dofinansowano ze środków budżetu Województwa Opolskiego

.